Zahájení plaveckého výcviku

03.01.2012 19:23

Od pátku 24.2.2012 začneme jezdit do bazénu v Radlicích na plavecký výcvik. Od školky budeme odjíždět autobusem po svačince, v 9.30 hodin a vracet se zpět opět autobusem ke školce na oběd. Další lekce budou vždy každý pátek, až do konce června, celkem 20 lekcí.

Cena výcviku je 1200,- Kč. Cena dopravy je 1300,- Kč. Celková cena je tedy 2500,- a je splatná nejpozději do 23.2.2012.

Dětem dejte s sebou do batůžku župan nebo velkou osušku, plavky, kdo má delší vlasy gumovou čepici a vlasy do culíku, plastovou lahvičku s pitím a kapesník. Komu se v autobuse dělá špatně, dejte mu vhodný lék a informujte učitelku.

Po každém plavání děti navštěvují saunu, ve které se ohřejí a důkladně oschnou. Ručníky tedy nepoužíváme na utírání.

Pokud by dítě mělo s plaveckým výcvikem nějaký problém, je možné ho do 3.lekce odhlásit. V tom případě se peníze za výcvik vrací. Po této lekci se již nevrací ani pokud se dítě odhlásí během roku. Peníze za dopravu se nevracejí, protože jsou rozpočítány na všechny přihlášené děti.

Z plavání se vracíme později, takže děti, které odcházejí po obědě si vyzvedávejte až ve 13.00 hodin.

Pokud chcete své dítě dodatečně donahlásit k výcviku, můžete tak učinit.

Děti, které nejezdí na plavání, zůstávají ve školce a budou mít v tyto dny velké cvičení. Dejte jim s sebou do školky cvičební úbor (kraťasy nebo trenýrky a triko s krátkým rukávem). Tento úbor si děti nechávají ve školce v šatně. Děti, které neplavou jdou na oběd v normálním čase. Vyzvedávajte si je jako každý jiný den.