Plavání 2023

10.01.2023 10:11

Od PONDĚLÍ 30.1.2023 začneme jezdit do bazénu v Radotíně na plavecký výcvik. Jezdíme autobusem, který nás zaveze až před bazén a zase zpátky ke školce. Další lekce jsou vždy každé pondělí až do 3.4.2023. Pouze v době jarních prázdnin se plavání nekoná. Lekcí bude v první části 9.

Cena výcviku je 900,-Kč. Cena dopravy je 1100,- Kč. Cena celkem je 2000,- Kč a vybírá se hotově ve školce nejpozději do 27.1.2023

Dětem dejte s sebou batůžek na záda a do něj: nejlépe župan, popřípadě větší osušku, plavky, plastovou lahvičku s pitím a kapesník. Kdo má delší vlasy, je nutné dát je do culíku a s sebou mít gumovou čepici. 

Pokud je někomu v autobuse špatně, je nutné to ve školce předem nahlásit! Přineste do školky kinedryl nebo jiný přípravek, který užíváte a my ho dětem před jízdou dáme.

Nedávejte dětem punčocháče pod kalhoty, tílka pod trika a podobně. Nikde venku nebudeme a v autobuse je teplo. Dětem by to jenom komplikovalo svlékání před plaváním.

Ráno před plaváním se děti ve školce nasvačí. Je tedy nezbytně nutné, abyste chodili včas a v 8 hodin už byli převlečení ve školce! Po plavání se vracíme do školky na oběd.

Na plavání jezdíme všichni, ve školce nikdo nezůstává. Dítě, které nebude plavat, si, prosím, pokud to je možné, nechte doma nebo musí jet s námi, i když nebude plavat. Děkuji za pochopení.